Home Політика Житомирські студенти вважають, що антифашистський мітинг об’єднає покоління

Житомирські студенти вважають, що антифашистський мітинг об\’єднає покоління

83

Сьогодні, о 16:30 на Майдані Корольова розпочався антифашистський мітинг. Зі сцени пролунав гімн України.

Зазначимо, що житомиряни почали збиратися за 30-40 хвилин до початку заходу. З вулиць Велика Бердичівська та Мала Бердичівська йшли цілі колони жителів Житомира.

Журналісти сайту Мій Житомир.ТВ вирішили дізнатися, чому люди прийшли на мітинг.

– Я зі свого боку хочу сказати, що фашизм це велика проблема, з якою боролися наші батьки діди, прадіди і ми не має морального права забувати їх подвиги. І сьогоднішнім заходом ми маємо донести думку про те, що фашизму бути просто не повинно. Ні сьогодні, ні завтра ніколи. Ми маємо шанувати тих, хто боровся з цією бідою, бо інакше ми не матимемо майбутнього. Потрібно проводити такі заходи частіше, бо тема фашизму, нажаль актуальна й сьогодні, – сказав громадський діяч Андрій Говорадло.

– Ми молодь знаємо про біду фашизму лише з книг, фільмів, переказів, але бувають такі моменти, коли ми просто про це забуваємо. Тому такі події як сьогодні дають можливість з’єднатися двом поколінням, ветеранам, і нам, їхнім нащадкам, і зробити все, аби лихо фашизму більше ніколи не повторилося. Актуальність заходу ще й в тому, щоб нагадати про те, за що колись боліли людські душі, але вони повинні боліти за це й сьогодні. Саме подібні мітинги дають можливість донести ідею оборони суспільства від фашизації до якомога більшої кількості громадян, – наголосила Юлія Покотило, голова студентського братства ЖДУ ім. І. Франка.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here