Home Політика Житомиряни зупинили кортеж Литвина і влаштували допит. ВІДЕО

Житомиряни зупинили кортеж Литвина і влаштували допит. ВІДЕО

130
Нардеп Володимир Литвин завітав на сесію облради у Житомирі, але якоїсь суттєвої підтримки ні колегам, ні мітингувальникам на вулиці, він не надав.

Він під час виступу осоромив депутатів облради і сказав дослухатися до людей, а під час перерви встиг записати програму для обласного телебачення.

Мітингувальники, які в цей час стояли під стінами ОДА розраховували поспілкуватися з політиком, який у ВРУ представляє один із округів області. Проте, це їм не вдалося.

Після завергшення сесії, де депутати так і не проголосували за підготовку звернення до нардепів з вимогою зібратися і відмінити диктаторські закони, Литвин покинув приміщення.

 На виході його вже чекало кілька молодиків, які висловили бажання особисто поспілкуватися з ним і дізнатися, який курс підтримує той та що загалом думає про ситуацію в країні.

Спочатку хлопців попросили зійти з дороги, а потім Литвин таки відповів узагальнено на їх питання. З-поміж іншого сказав, що підтримує намір позачергового збору парламентарів, а  ще засуджує насильницькі дії і методи, які нині застосовують в центрі столиці для вирішення конфлікту.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here