Home Політика Журавський хоче бачити майбутній парламент без «Удару» і «Свободи»

Журавський хоче бачити майбутній парламент без «Удару» і «Свободи»

79

Якщо пройде референдум і доведеться йти на нові вибори у Верховну Раду, то ні "Удару", ні "Свободи" як фракцій в українському парламенті може не бути.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, якого цитує прес-служба партії.

Він закликав депутатів від опозиції схаменутися: "Меншість у парламенті явно загралася".

"Якщо пройде референдум і доведеться йти на нові вибори у Верховну Раду, то ні "Удару", ні "Свободи" як фракцій в українському парламенті може не бути. Лічені депутати від цих політичних сил потрапили до Верховної Ради за мажоритарною системою в жовтні минулого року", – зазначив він.

"В основному депутатами від "Удару" і "Свободи" стали ті, хто пройшли за партійним списком. Крім того, позапарламентської партією є загроза опинитися і у "Батьківщини". Якщо вона і створить свою фракцію після нових виборів по чисто мажоритарною системою, то, ймовірно, вона буде нечисленною", – уточнив депутат.

"Сьогодні меншість має три фракції, у представників яких є реальна можливість удосконалюватися в законотворчій роботі і працювати на благо країни. В разі проведення нових виборів в цьому році така перспектива, швидше за все, зникне", – упевнений Журавський.

 

Таким чином Віталій Журавський підтвердив інформацію, що Партія регіонів розглядає варіант переходу до обрання президента в один тур.

Сценарій передбачає розпуск нинішньої Верховної Ради за підсумками конституційного референдуму, на якому громадяни повинні проголосувати за перехід до двопалатного парламенту.


Нижня палата має обиратися тільки в мажоритарних округах, що гарантуватиме Партії регіонів отримання більшості.

Нагадаємо, що Опозиціонер Євген Добряк вважає, що Віталій Журавський вкрав перемогу в 66-му окрузі на Житомирщині.

В урнах, за статистикою ЦВК, на дільницях 66 округу виявлено на 2509 бюлетенів більше, ніж видано виборцям.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here