Home Політика Журавський каже, що у побитті журналістів винна опозиція

Журавський каже, що у побитті журналістів винна опозиція

100

Нардеп від ПР Віталій Журавський заявив, що в партії спростовують інформацію, що журналістів побили учасники Антифашистського мітингу, передає «Українська правда».

"Ми категорично відкидаємо звинувачення, що в бійці на мітингу опозиції на вулиці Житомирській були помічені учасники Антифашистського мітингу. У момент, коли відбулася бійка, учасники нашого мітингу були на Європейській площі", – сказав парламентарій.

Він підкреслив, що мітинг, організований Партією регіонів, пройшов мирно і організовано, а мітинг опозиції був затьмарений бійкою, в результаті якої постраждали, в тому числі, і журналісти.

"Опозиціонери намагаються перекласти на нас провал в організації свого мітингу, який закінчився бійкою. Але це у них не вийде. Вони розписалися у власній немочі – не можуть нормально організувати рух кількох тисяч людей, а претендують на те, щоб керувати усіма", – підсумував Журавський.

Разом з тим, кореспондент "Української правди" була свідком того, як молодики, які згодом зчинили бійку з прихильниками "Свободи" і побили журналістів, спочатку стояли біля мітингу, організованого Партією регіонів, біля загородження.

Згодом із дворика на Хрещатику нагору до мітингу опозиції вирушили бійці "Беркуту", а за ними й згадані молодики спортивної статури.

Натомість люди з округу Віталія Журавського, які були звезені на мітинг в Київ, зараз хочуть перекривати трасу Житомир-Київ, бо з ними нібито не розрахувались за участь в акції.

Відео – 5 канал

Фото – Кореспондент.net

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here