Home Політика Журналіст УП повідомив, що в Межигір’ї почалося нове будівництво

Журналіст УП повідомив, що в Межигір\’ї почалося нове будівництво

102
У резиденції Межигір’я почалося масштабне будівництво із застосуванням вежового крана, пише у своєму блозі на Українській правді журналіст Сергій Лещенко, повідомляє Корреспондент.net.
 
"Ви часто бачили, щоб скромні дачні будинки зводили за допомогою вежового крана. Раніше цим краном будували головний маєток Межигір’я – п’ятиповерхову Хонку", – пише Лещенко.
 
За його словами, тепер кран перемістили в нижнє Межигір’я – він зводить нову будівлю неподалік від службового в’їзду в резиденцію і вертолітного майданчика. Як доказ Лещенко опублікував фото.
 
При цьому журналісту невідомо, що саме будують у Межигір’ї.
 
Раніше Українська правда опублікувала фотографії одного з об’єктів у резиденції Президента України Віктора Януковича Межигір’я – так званого "палацу на воді".
 
"Це – дебаркадер Галеон, який розташований в нижній частині Межигір’я, на березі Київського моря. Об’єкт було завезено і встановлено в минулому році. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно – в літній час", – повідомило видання. Спорудження дебаркадера, за деякими даними, коштувало 75 мільйонів гривень.
 
Пізніше в Адміністрації Президента заявили, що Янукович не має відношення до "палацу на воді" у Межигір’ї. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here