Home Політика ЗМІ: Депутат Олещенко своєю бездіяльністю спровокував штурм Житомирської обласної ради

ЗМІ: Депутат Олещенко своєю бездіяльністю спровокував штурм Житомирської обласної ради

89

Вчора, 9 квітня, під час сесії Житомирської обласної ради, відбувся мітинг мешканців районів, які вимагали скасувати рішення про дозвіл розробки на території їхніх сіл ільменітового-титанових родовищ.

Про це пише сайт Власти.нет.

У минулому році дозвіл на видобувні роботи на площі 6 тис. га було надано НАК «Надра України».

На минулій сесії голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук обіцяв, що фракція Партії регіонів в облраді прислухається до думки суспільства й проголосує за скасування цього рішення.

Але вже на сесії 9 квітня цьому завадила бездіяльність депутата Миколи Олещенка, який очолює комісію з питання вивчення розробки ільменітових родовищ, пише видання. Олещенко на вимогу мітингувальників не вийшов до 200 людей, які хотіли заслухати звіт його комісії у цій скандальній рішенням.

Простоявши кілька годин під облрадою і не дочекавшись ніякої реакції голови комісії, люди намагалися прорватися до приміщення, в результаті чого розбили скло у вхідних дверях.

Однопартійці Олещенко в кулуарах називали його зрадником і нікчемою, який боїться і людей, і депутатів.

Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук втрутився в ситуацію і наполіг, щоб питання про скасування рішення негайно винесли на розгляд. Після цього депутати таки проголосували за це.

Напередодні засідала комісія під головуванням Олещенко, який очолює, до того ж, фракцію Народної партії в облраді, до якої входить 18 депутатів.

«Це питання резонансне для нашої області, і він буде вивчатися. Я дав доручення зібрати всі матеріали, і ми зберемося і будемо приймати гарантоване вирішення. Участь в тій сесії ми брали, але вже чітко не пам’ятаю, як голосували », – сказав Олещенко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here