Home Політика ЗМІ: Януковича умовили залишити Ярошенка у міністерському креслі

ЗМІ: Януковича умовили залишити Ярошенка у міністерському креслі

110

Федір Ярошенко, швидше за все, збереже посаду міністра фінансів. За інформацією джерел з урядових кіл, про це подбав прем’єр-міністр Микола Азаров. Про це пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Як повідомляється, глава уряду особисто переконував президента Віктора Януковича зберегти свою людину в уряді, а в іншому випадку пообіцяв залишити прем’єрську посаду.

Нагадаємо, 2 листопада Янукович візьме участь у розширеному засіданні Кабінету міністрів з економічних реформ. Не виключені відставки низки міністрів.

У числі найбільш імовірних кандидатів на звільнення з Кабміну, за даними ЗМІ, – міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр екології Микола Злочевський, голова оборонного відомства Михайло Єжель, міністр освіти Дмитро Табачник, голова Мінздоров’я Олександр Анищенко і міністр культури Михайло Кулиняк.

Місце Кулиняка можуть звільнити для Ганни Герман, про що "уже теж почали говорити в кулуарах", пише видання.

Крім того, у ЗМІ була інформація про можливу відставку 4-х губернаторів: голів Одеської обласної держадміністрації Едуарда Матвійчука, Запорізької – Бориса Петрова, Тернопільської – Валентина Хоптяна та Львівської області – Михайла Цимбалюка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here