Home Політика Зубко віддав кошти, які держава виділяє на оздоровлення нардепів, хворим дітям Житомира

Зубко віддав кошти, які держава виділяє на оздоровлення нардепів, хворим дітям Житомира

127

Народний депутат Геннадій Зубко усі кошти, які йому надаються на час відпустки та оздоровлення з державного бюджету, передав на рахунок благодійного фонду "Разом до життя", який допомагає онкохворим дітям, а також фонду "Місія в Україну" на придбання «Кімнати Монтессорі», де зможуть проходити реабілітацію діти хворі на ДЦП.

Відповідну інформацію озвучили самі ж отримувачі допомоги. відзначивши, що прикладу нардепа з Житомира мали б послідувати і решта його колег з ВРУ.

Голова оргкомітету благодійного марафону "Разом за життя" Іван Мартинчук  11 липня під час піврічного звіту про розподіл коштів, зібраних на лікування онкохворих дітей Житомирщини, відзначив, що на днях Зубко перерахував на рахунок однойменного фонду у банку 20 тисяч гривень.

Ще більше за 14 тисяч народний депутат оплатив спеціальне обладння для "Кімнати Монтессорі", яке передадуть до БФ "Місія в Україну" у Житомирі.

Саме така кімната дозволить проводити реабілітацію хворих дітей від народження і до 9 років завдяки спеціальним вправам з використаннням природних матеріалів, дрібних елементів і т.д.

З проханням допомогти придбати це обладнння благодійники звернулися до депутута кілька місяців тому, а вже 12 липня він передав їм платіжні доручення.

Сам депутат нічого незвичайного у своєму вчинку не бачить, адже по суті просто переадресував державні кошти на більш нагальні потреби дітей. Близько 35 тисяч гривень отримав на влане оздоровлення та відпустку кожен народний депутат України.

Свої літні депутатські канікули Зубко планує провести з родиною у Житомирі.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here