Головна Політика Зубко викладатиме в Києво-Могилянській школі врядування

Зубко викладатиме в Києво-Могилянській школі врядування

176
0

Ексвіцепрем’єр-міністр України Геннадій Зубко спробує себе у якості викладача  Києво-Могилянської школи врядування.

Про свої плани на 2020 рік він розповів у Фейсбук.

«Спробую себе у якості викладача… Києво-Могилянської школи врядування.✌️ Мені точно є чим поділитись зі студентами! Виклики, які сьогодні найбільш турбують і бізнес і владу, і нашу молодь – це кадровий голод, відтік молоді за кордон, небажання випускників вишів самореалізовуватись в Україні, і навіть елементарно – брак практичних навичок для такої самореалізації», – написав Геннадій Зубко.

Ексурядовець розповів, що викладатиме курс про стратегічне управління на макрорівні, проектний менеджмент на рівні держави, трансформацію взаємовідносин бізнесу та влади. Зі студентами поділиться знаннями щодо політичного аналізу та аудиту реформ, розроблення стратегій розвитку локальних територій (громад, міст, регіонів), роботи з геоінформаційними системами та використання геоданих для політичного аналізу та прийняття управлінських рішень, розробки та впровадження інвестиційних проектів, роботи в команді та самопрезентація.

У Фейсбук Зубко опублікував фото з деканкою факультету економічних наук Олександрою Гуменною та завідувачкою кафедри маркетингу та управління бізнесом Катериною Пічик.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here