Home Відпочинок Намет 4-місний – ідеальний комфорт для великої компанії ®

Намет 4-місний – ідеальний комфорт для великої компанії ®

937


Черговий виїзд на природу та ночівля біля берега озера, річки або поряд із лісом змушують додатково не забувати про комфорт. Якщо компанія велика, тоді потрібний намет 4-місний, за допомогою якого вдасться підготувати затишні місця для нічного сну і короткочасного відпочинку. Також це оптимальне рішення для невеликої сім’ї з маленькими дітьми. Якщо планується подорож поодинці або вдвох, тоді такий великий намет дозволить усередині розташувати стіл і перетворити його на кухню або на господарський блок. Також вдасться вберегти якнайбільше речей від дощу завдяки наявності вільного місця.

Різновиди наметів
Всі види наметів мають однакову класифікацію та різновиди, основна відмінність – це розмір. Загальні категорії
наметів можна сформувати так:

 1. Кемпінгові. Відмінний варіант для комфортного відпочинку, адже у таких наметах може бути кілька
  вікон, додаткові кишені та можливість розмістити всередині стіл зі стільцями;

 2. Трекінгові. Мають меншу вагу та високотехнологічну тканину, захищаючи від дощу, снігу та вітру.
  Майже всі такі моделі доповнюються тамбуром для розміщення особистих речей;

 3. Штурмові. В умовах сильного гірського вітру та низької температури забезпечуватимуть комфортний
  мікроклімат усередині. Матеріал не пропускає вітер та холод, тому можна з комфортом відпочити під час
  активного туризму.
  Вибір залежить від місця ночівлі та відпочинку.


  Особливості наметів
  Виробники пропонують різні моделі наметів із тим чи іншим функціоналом. Хороший намет на 4 місця повинен бути всесезонним, мати необхідну кількість внутрішніх кишень, водостійкість матеріалу як мінімум 2500 мм. Останній параметр означає, скільки часу намет зможе витримати дощ чи сніг, як промокне. Деякі намети доповнюються накидкою, щоб захистити основний матеріал від вигоряння на сонці або надмірної дії вологи. Великим плюсом є наявність гачків для ліхтарів та високоякісна фурнітура. Шви додатково повинні бути проклеєні, що підвищує зносостійкість та захист від промокання. Дуги можуть бути алюмінієвими або зі скловолокна.

  Де купити намет на 4 місця?

  Відмінним помічником стане інтернет-магазин “Alp”, де є на вибір різні варіації наметів від тих чи інших виробників. Вироби відрізняються формою виконання, кольором, додатковим функціоналом та технічними характеристиками. Для візуальної оцінки є фотографії наметів із різних ракурсів, спрощуючи вибір та купівлю. Додаткову допомогу по кожному етапі співпраці нададуть досвідчені консультанти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here