Home Різне 40% опіків тіла: хлопчик із Бердичева, який виліз на потяг, потребує допомоги

40% опіків тіла: хлопчик із Бердичева, який виліз на потяг, потребує допомоги

564
0

Увечері 11 квітня на залізничному вокзалі в Бердичеві з даху вагона потяга рятувальники знімали 14-річного хлопця. Він виліз на товарний потяг, після чого його вдарило струмом. Хлопця відразу відвезли до Бердичівської лікарні, а потім в столичний опіковий центр. Він отримав 40% опіків всього тіла. Наразі близькі хлопчика оголосити збір коштів, адже Іллі ще потрібна одна операція та пересадка шкіри. А це коштує великих коштів.

Про у коментарі Першому житомирському розповіла хрещена Іллі Юлія Садовська:

Мій хрещеник Ілля Шевченко отримав удар електрострумом на залізничному вокзалі. Він поліз на вагон, бо поспорив з другом. Ілля не усвідомлював наслідки своїх дій. Його відразу госпіталізували до реанімації КНП “Бердичівська міська лікарня” у вкрай важкому стані, а потім відвезли в КНП “Київська міська лікарня №2”, в опіковий центр. Наразі стан край тяжкий“, – розповідає Садовська. 

Іллі вже зробили операцію та видалили обгорілі частки шкіри. Хлопцю треба ще одна операція та пересадка шкіри.

У хрещеника сильна інтоксикація. Він отримав електротравму, електроопіки, термічні опіки грудної клітки, спини, попереку, живота, лівої руки, лівої ноги. У нього обгоріло 40% тіла. Поки ще є загроза для життя. Вже зробили операцію та видалили обгорілі частки шкіри. Йому роблять перев’язки тільки під наркозом. Ми вже витратили  близько 50 000 грн, скільки потрібно ще – не знаю. Лікарі будуть робити ще одну операцію, а потім пересадку шкіри. Просимо всіх небайдужих допомогти та врятувати хлопчика“, – говорить Юлія. 

Реквізити для допомоги:

4731219113349215 – ПриватБанк, Шевченко Юлія Казимирівна (мама).

4149499161043326 – ПриватБанк Шевченко О. (батько).

4731219619282480 – ПриватБанк Садовська Юлія В’ячеславівна (хрещена)

Previous articleКатався п’яний: на Житомирщині у салоні автомобіля патрульні знайшли корпус ручної гранати та підривач до неї
Next articleНа Житомирщині чоловік серед ночі вдерся до гаража та вкрав мопед

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here