Безпека і комфорт: Ігор Гундич та «Українська команда» привезли меблі для шкіл

713
0

Волонтерський штаб “Українська команда” у співпраці з нідерландськими партнерами продовжують підтримувати дошкільні та освітні заклади. 

Ігор Гундич та волонтери команди відвідали Великоп’ятигірську гімназію та Іванопільський ліцей у Бердичівському районі та передали меблі.

“Зараз є потреба у додатковому обладнанні шкіл – не тільки ремонтами, а й облаштування простору шкільними меблями. Маємо понад 300 комплектів меблів. Ми забезпечуватимемо меблями освітні заклади, які мають у цьому потребу та будуть звертатися”, –повідомив керівник волонтерського штабу «Українська команда» Житомирщина Ігор Гундич.

Директорка Великоп’ятигірської гімназії Алла Лотоцька розповідає, що 5-6 класи не забезпечені новими і якісними меблями. Тому школа потребує їх оновлення.

“5-6 класи за програмою «НУШ» переходять далі навчатися, але на жаль, фінансування не передбачено для цих класів. Ми звернулися до волонтерського штабу «Українська команда» з проханням допомогти нам з меблями для цих класів. Меблі в хорошому стані, ще довго нам прослужать. Щиро дякую волонтерам за такий чудовий подарунок, який безумовно нам стане у нагоді”, – розповіла Алла Лотоцька, директорка Великоп’ятигірської гімназії.

Директорка Іванопільського ліцею Алла Вітченківська зазначає, що незважаючи на складну ситуацію в країні, освітній процес продовжується, але матеріально-технічна база в освітніх закладах постійно потребує покращень. Тому ця допомога є надзвичайно актуальною:

“Щодо меблів, навіть не знаємо, до кого звертатися та в кого просити. Сьогоднішній жест доброї волі є актуальним та надзвичайно потрібним для нас. Усі надані меблі будуть використані в освітньому процесі. Наприклад, у нас довгий час їдальня не була забезпечена стільчиками для обідньої перерви, тому ці стільці ми використаємо для обідів. Основна базова школа також отримає частину меблів. Далі ми будемо оцінювати потреби. Допомога від волонтерського штабу “Українська команда” на Житомирщині є дуже потрібною. Ми були приємно здивовані та вражені. Дякуємо та сподіваємося, що це не буде останній раз”.

Previous articleУ житомирській кавʼярні живе кішка Бао: має власний будиночок та місце для сну. ФОТО
Next articleЗа ніч силами ППО знищено 32 “шахеди”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here