Home Реклама «Буде фосо!»ЛєраМандзюк 17 червня виступить у Житомирі

«Буде фосо!»ЛєраМандзюк 17 червня виступить у Житомирі

26

Прима української стендап-комедії Лєра Мандзюк у понеділок з великим концертом виступить у Житомирі.

17 червня о 19.00 у Житомирському театрі ім. Кочерги яскрава комікеса із на сто відсотків самобутнім стилем презентує нову програму з найкращих та нових жартів.

 Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк.  Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!

Почуття гумору Лєри Мандзюк, її авторський стиль, чесність, щирість та влучність — саме ті складові, завдяки яким на виступах актриси яблуку ніде впасти. 

Лєра Мандзюк — саме та неймовірна дівчина, що «розсмішила смішних», ставши переможницею в популярному шоу, та чия велика родина стала відомою на всю країну завдяки дотепним розповідям Лєри. 

Закарпатська зірка гумору брала участь у Stand up Battle, «Відкритому мікрофоні», «Жіночому кварталі», а сьогодні збирає повні зали на своїх сольних концертах. 

Відкрита та прямолінійна Лєра Мандзюк у своїх стендапахі жартах порушує теми нашої буденності та життя загалом: батьки, стосунки, родичі, друзі, робота, свята, політики… 

А нестандартний погляд Лєри на звичайні речі робить її виступи по-справжньому сильними. 

 Якщо любите спілкування і її величність імпровізацію сідайте в перший ряд. Вам сподобається!  гарантують організатори.

Монологи Лєри Мандзюк цитують, її жарти тримають українців на позитивній стороні життя.

А ще Лєра Мандзюк — єдина стендап-комікеса, яка від початку повномасштабного вторгнення не переходила на українську, бо завжди нею говорила. 

 Для мене кожен стендап  це свято. Кіть у вас припадає свято на дату, коли стендап, приходьте, будемесвяткувати разом!  каже Лєра Мандзюк Мені не подобаються календарні свята, які святкують всі і суспільство ніби заставляє мене святкувати тоже. Але мені подобаються свята, які я сама собі роблю. Вихідний день  це маленьке свято. Поїхати в Закарпаття  це свято. Нова сукня  маленьке свято, прочитала хорошу книгу  стає сумно, але хочеться святкувати. Довго не було сонця, воно наче боїться нас, прячеся. А коли з‘явилося  свято, хочеся гарно одітися і йти гуляти. Свято в середині мене  от я про що. Рада цим ділитися.

Блискуча авторка підготувала для житомирян нову яскраву програму з актуальним і дотепним гумором.

Приходьте наповнюватися позитивом на її концерті 17 червня о 19.00 у Житомирському театрі ім. Кочерги.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланнямhttps://zhytomyr.karabas.com/ua/lyera-mandzyuk-1/order

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here