Home Різне Де у Житомирі безпечно купатися: фахівці провели дослідження води

Де у Житомирі безпечно купатися: фахівці провели дослідження води

902

На Богунському та Соколовському кар’єрах, а також у кар’єрі на Польовій можна купатися. Вода там відповідає нормам.

Житомирський лабораторний центр опублікував моніторинг якості води у місцях масового відпочинку.

Безпечні місця для пляжного відпочинку поблизу Житомира – зони відпочинку у Денишах – вода в річці Тетерів там у нормі, у с. Сонячне – відповідає вимогам вода в озері "Мельком" та кар’єр у Коростишеві.

 

Фахівці лабораторного центру перевірили воду у 66 зонах відпочинку, із них у 29 водойми не відповідають нормам, там виявлені яйця гельмінтів, кишкові палички, низький рівень розчиненого кисню, перевищений рівень біопоказники та хімічні сполуки

"Відповідно до отриманих результатів, жителям Житомирської області не рекомендується купатися в місцях масового відпочинку рекреаційного та оздоровчого використання, які зазначені  як такі, що не відповідають санітарним нормам", – зазначають у лабцентрі.

Не рекомендують купатися у річці Коднянці в смт Озерне, де перевищений показник кишкової палички, у ставах №1 "Рафінадного заводу", "Шандора" і " Шкіроб’єднання" рекреаційних зон у Бердичеві, де перевищення за декількома показникам, в озері №1 Коростишева, а також у Любарі, Коростені та Новограді-Волинському.

Нагадаємо, перед всеукраїнським чемпіонатом лабцентр дав висновок, що обидва житомирські пляжі в Гідропарку відповідають нормам. Хоча за два тижні до того на пляжах Житомира виявили кишкову паличку, перевищення норми було в 2,5 рази.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here