Головна Місто «Дизель Шоу» виступить у Житомирі для 400 дітей області

«Дизель Шоу» виступить у Житомирі для 400 дітей області

228
0

 Напередодні Дня святого Миколая артисти «Дизель Шоу» завітають до Житомира, аби подарувати чудовий настрій та провести акторський майстер-клас, цікаві конкурси  для дітей області. Участь у такому благодійному заході візьмуть понад 400 дітей, в тому числі із прийомних родин та будинків сімейного типу.

Свято відбудеться у вівторок, 18 грудня, у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера. Початок об 11.00 год.

 

Подарувати святковий настрій і підтримати віру в себе – це головні завдання, які ставить перед собою команда «Дизель Шоу». Артисти покажуть музичні номери, дадуть дітлахам ексклюзивний майстер-клас акторської майстерності і поспілкуються на будь-які, важливі для юного глядача теми.«Такого ще не було – і ми від щирого серця хочемо це зробити. Зустрітися з дітками, які виховуються у великих прийомних сім’ях, і сказати їм: вірте в себе, все можливо і все вийде! Адже ніхто з «Дизелів» не народився зіркою, ми просто вірили в мрію», – зазначає артистка «Дизель Шоу» Вікторія Булітко.

 

У програмі: музичні виступи від Вікторії Булітко, Євгена Сморигіна, спілкування із залом, інтерактиви, конкурси від Євгена Гашенка, Олександра Бережка. А також – історії успіху від акторів «Дизель Шоу».

 

До організації святкової зустрічі долучається Житомирська ОДА. Адже Житомир – не випадкове місто, це батьківщина трагічно загиблої колеги акторів Марини Поплавської.«Вона б точно підтримала таку ініціативу… Хай тепло дитячих сердець зміцнить пам’ять про нашу Королеву гумору», – відзначили артисти.

 

Також на всіх учасників благодійного концерту чекатимуть приємні новорічні подарунки.

 

Читайте також: Маріанну Поплавську Президент нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (посмертно).

.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here