1 листопада на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради на порядку денному стояло питання затвердження фінансового плану для ФК “Полісся”. Як повідомили у міській раді, клуб не має бюджетного фінансування, а отримує кошти виключно від благодійників, тому рішення було прийнято без обговорення.

Разом з тим, у ході свого виступу директор КП “Футбольний клуб “Полісся” Євгеній Герасимчук заявив, що наразі підпорядковане йому підприємство знаходиться на стадії ліквідації статусу комунального підприємства та планує повністю перейти у приватну власність.

“Ми вже рухаємося на фінальному шляху до ліквідації, провели ревізію, основні засоби, транспорт ми вже давно передали, і далі по дрібницям дивимося, що куди”, – говорить Євгеній Герасимчук.

Нагадаємо, що днями футбольний клуб “Полісся” на виїзді у Черкасах мінімально переграв луганську “Зорю”, та наразі займає другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України з футболу.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here