Home Різне Газовики вже мають план відновлення мереж на територіях, що будуть звільнені в...

Газовики вже мають план відновлення мереж на територіях, що будуть звільнені в ході контрнаступу, – гендиректор РГК Олексій Тютюнник

93
0

Фахівці газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, готові розпочати відновлення газових мереж на територіях, що будуть звільнені в ході контрнаступу ЗСУ.

Зокрема, з числа компаній, які працюють під брендом РГК, на сьогодні в зоні окупації знаходиться 3 з 4 відділень АТ «Запоріжгаз», які обслуговують половину клієнтів компанії.

«У наших фахівців є чітка дорожня карта, розроблено план заходів з відновлення газових мереж у Запорізькій області. Створено аварійний запас матеріалів та діє система «прозорий склад», завдяки якій кожна компанія бачить, які матеріали є у інших, та у випадку потреби може їх отримати. Впевнений, що після деокупації цих районів ми зможемо відновити газопостачання в розумні терміни», – сказав генеральний директор Регіональної газової компанії Олексій Тютюнник в інтерв’ю виданню NV.

У газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, є великий досвід швидкого відновлення газових мереж у Київській, Чернігівській, Харківській та інших областях. До багатьох міст газ повернули в рекордні строки: до Бучі – за 18 днів, до Ізюма за 20 днів, а до Ірпеня – за місяць.

Так, 8 бригад з аварійно-відновлювальних робіт АТ «Житомиргазу» на початку квітня минулого року виїхали на відновлення газопостачання Київщини. Впродовж двох тижнів фахівці компанії працювали у Гостомелі: перевіряли шафові газорегулюючі пункти, газові вводи до житлових будинків, виконували приладове обстеження газопроводів та відновлювали газопостачання до вцілілих помешкань.

Також АТ «Житомиргаз» спільно з газорозподільними компаніями, які працюють під брендом РГК, надало допомогу для відновлення роботи АТ «Херсонгаз».

Всього, з початку вторгнення російських загарбників, газовики поновили розподіл газу для 559 тис. домогосподарств. Також завдяки впровадженню уніфікованих європейських технологій та власному виробництву газорозподільні компанії замінили 75 тисяч розтрощених ворогами побутових газових лічильників, 603 ГРП та 1424 ШГРП було відновлено та замінено на нові, що були виготовлені на заводах РГК.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here