Home Різне Капсульне дно посуду: що це означає?

Капсульне дно посуду: що це означає?

178

Посуд із капсульним дном зайняв чільне місце на полицях магазинів. Багато господинь, які вже встигли випробувати такі чайники, каструлі, ковші або сотейники, все частіше роблять вибір на користь саме цих естетично виглядають і простих у догляді моделей. У чому переваги цього посуду? Давайте розбиратися.

Поява та широке поширення ємностей з корозійностійкої сталі поставило питання про порівняльні характеристики. Порівнювати було з чим: алюміній, що швидко розігрівається, відмінно утримує тепло чавун, звичні у використанні сталеві емальовані вироби.

Тоді придумали нержавіючий посуд з термоефектом, який досягався завдяки так званому багатошаровому дну.

Капсульне дно та його переваги 

Багатошарове дно створюється шляхом склеювання кількох шарів із різних металів у нижній частині посуду. Однією стороною вони стикаються з нагрівальною поверхнею, іншою — з їжею, що готується.

Сама по собі нержавіюча сталь має невисоку теплопровідність і поступається в цьому відношенні алюмінію. Однак, якщо між пластами стали помістити алюміній, то розігрів дна відбувається швидше і тепло рівномірно розподіляється по поверхні.

Види капсульного дна

Сьогодні можна зустріти два варіанти такого посуду, які незначно відрізняються технологією виготовлення:

  • багатошарове пресоване дно з токарною обробкою;
  • багатошарове капсульне дно.

Пресований багатошаровий сендвіч, як випливає із самої назви, виготовляється шляхом пресування під високим тиском шарів нержавіючої сталі та алюмінію. У деяких випадках у такому “шаровому пирізі” як основа застосовується феромагнітний сплав, який дозволяє використовувати посуд для приготування на плитах з нагріванням за принципом індукції.

Для якісного склеювання шарів матеріалів пресування здійснюється під впливом високих температур, після чого проводиться шліфування та обробка пирога, що отримав, на токарному верстаті. Завдяки такій операції стандартний багатошаровий посуд отримує дно, яке трохи менше за діаметром, ніж основна частина каструлі.

За іншою технологією склеювання шарів після пресування виконується шліфування поверхонь, а от обробка на токарному верстаті не робиться. За рахунок зниження числа робочих операцій конструкція обходиться дешевше у виробництві. При цьому дно має той самий діаметр, що й корпус посуду.

Чим ще відрізняються вироби з капсульним дном? Числом шарів та типами матеріалів, що впливають на ціну та технічні характеристики виробу:

  • тришарові — сталь&алюміній–сталь, при цьому зовнішній сталевий шар може виконуватися з феромагнітного сплаву, а внутрішній — з харчової сталі;
  • п’ятишарові — складаються зі сталевого шару, як правило, сумісного з індукційною поверхнею, після чого розміщують два шари алюмінію, між якими знаходиться сталевий теплоутримуючий прошарок, все це накривається зверху шаром нержавіючої харчової сталі з антипригарним покриттям.

У деяких випадках як один із шарів використовується такий матеріал як мідь.

Виходить виріб зі швидким нагріванням та вираженим термоефектом, що дозволяє довго підтримувати температуру всередині ємності.

Більшість виробників рекомендують вимикати плиту приблизно за 15 хвилин до запланованої готовності — завдяки термоефекту страва дійде до потрібної кондиції без нагрівання.

Як вибрати посуд із капсульним дном

Кількість шарів визначає товщину дна посуду. У середньому у представлених на ринку моделей вона коливається від 5 до 12 мм. Якщо ви поки не користувалися такими каструлями, то краще зробити вибір на користь моделі з усередненими параметрами та товщиною капсульного дна близько 8 мм.

Також слід звернути увагу на вагу виробу. Чим більше шарів, тим важче конструкція, тому особливе значення має кріплення ручок. Для відносно невеликих виробів підійдуть гвинтові ручки, так і клепки. Але слід враховувати, що перші розбовтуються, а другі мають властивість окислюватись.

Тому, якщо каструля велика, має сенс купити виріб із ручками на фальцьованому з’єднанні. Оскільки важливою перевагою виробу з капсульним дном є термоефект, слід звернути увагу на щільність прилягання кришки корпусу. Природно, що, якщо вам необхідний посуд для використання на плиті з індукцією, слід вибирати ємність із феромагнітним дном. 

Також слід пам’ятати, що при догляді за посудом з нержавіючої сталі рекомендується використовувати м’які засоби для чищення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here