Головна Різне На ЦНАПи в Житомирській області встановлять сонячні панелі

На ЦНАПи в Житомирській області встановлять сонячні панелі

78
0

Житомирська, Одеська та Івано-Франківська області долучаться до пілотного проєкту зі встановлення сонячних станцій на будівлях ЦНАПів. Проект планують почати реалізовувати із 2024 року й до 2026-го, на це витратять 18 млн дол.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго:

“Загальна вартість проєкту складає 18 мільйонів доларів, які будуть надані корейською стороною. Реалізацію ініціативи заплановано на 2024 – 2026 роки у трьох областях – Івано-Франківській, Житомирській та Одеській. Встановлення сонячних систем дозволить забезпечити автономне електропостачання сервісних центрів, що своєю чергою дасть змогу своєчасно надавати послуги населенню та знизити навантаження на централізовані джерела постачання”.

Із представниками адміністрацій територіальних громад, де будуть встановлені сонячні панелі, провели робочі зустрічі. 

“Успішна реалізація проєкту дозволить масштабувати його на інші регіони, що стане додатковим кроком на шляху до створення стійкої та розподіленої енергетичної системи України”, – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко. 

Програма включає проведення енергоаудиту, навчання енергоменеджменту, модернізації електромереж у будівлях та встановлення сонячних панелей із накопичувачами енергії. 

Впроваджуватимуть проєкт корейська компанія Topinfra та громадська організація «Екоклуб», підтримку також надасть Корейський інститут розвитку технологій (KIAT).


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here