Home Різне На Житомирщині дружина військового створює подарункові бокси

На Житомирщині дружина військового створює подарункові бокси

652

«Навколо хаос, невідомість і розруха, а я створюю красу», – каже Альона Микитенчук із містечка Хорошів на Житомирщині. За освітою вона – лікар ветеринарної медицини, з чим і пов’язала професійну реалізацію, а між тим  – мама чотирьох дітей, дружина захисника, майстриня, яка у вільний від роботи і домашніх справ час виготовляє різноманітні вироби на замовлення. 

Зізнається, що таким чином може не лише дарувати іншим приємні емоції та враження, але й трохи відволікається сама, концентрується на процесі і налаштовується на позитивний лад. Це свого роду порятунок в нинішній ситуації, коли в країні війна, чоловіка нема поряд, а  звідусіль лунають страшні новини. Творчість для неї – можливість думати про те, що все  буде добре. Втім, повноцінно відчуватиме себе щасливою лише після остаточної перемоги України і повернення чоловіка додому. 

Спершу Альона Микитенчук вишивала бісером для власних потреб. І досі має багато картин з різними сюжетами, але не оформлених у рами. Далі поступово почала брати замовлення. Якось у мереже побачила фото свічок, які робили інші майстри та загорілася ідеєю спробувати втілити щось подібне. 

Саме так в асортименті з’явилися катані свічки із кольорової вощини, свічки із воску різних форм та ароматів, що повторюють силуети тіла, геометричні форми, а також серця, квіти та ін. Все це оздоблює декоративними елементами, збирає композиції, відповідно до обраної тематики чи кольорової гами. Особливою популярністю користуються жовто-блакитні свічки, прикрашені стрічками і колоссям.

Згодом майстриня почала виготовляти ще й віночки ручної роботи, аксесуари для волосся та інші прикраси. Всьому навчалася  поступово, на власному досвіді, ідеї та підказки шукала в інтернеті, освоювала все нові техніки. Нині основним чином зосередилася на свічках й підставках до них, подарункових боксах (мильні квіти, солодощі, напої тощо), віночках і вишитих сорочках для дітей та дорослих (машинна і ручна вишивка, індивідуальні замовлення по замірах). Разом зі своїми виробами долучається до благодійних ярмарків та інших волонтерських ініціатив  на підтримку ЗСУ в Хорошеві.  

«Вільного часу у мене надто мало, адже офіційно працюю лікарем ветеринарної медицини, але ж є вечір після роботи і вихідні. Крім цього, мені допомагають сини й донечки, – говорить майстриня. – У мене нема такого, що щось подобається більше чи менше – люблю загалом поринати у творчий процес, підбирати елементи та поєднувати їх, насолоджуюся кінцевим результатом. Дуже мотивують відгуки вдячних замовників. Здебільшого працюю по місту, можу надіслати поштою. Здається, що найбільша відстань, куди  відправляла, це був Конотоп. Усі необхідні матеріали замовляю в інтернеті – вощину, віск, форми, барвники, ароматизатори. Обираю якісне і постійно працюю над тим, щоб збільшити асортимент і покращити свої знання і навики, розвиватися в обраному напрямку. Ознайомитися з моїми виробами і цінами можна на сторінках у мережах ФейсбукІнстраграм та Тік-Ток,  тематичних спільнотах».  

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here