Home Різне На Житомирщині прокуратура через суд зобов’язала водоканал відшкодувати майже 350...

На Житомирщині прокуратура через суд зобов’язала водоканал відшкодувати майже 350 тисяч збитків через скиди у річку Тетерів

137
0

 Коростишівський водоканал протягом 2020 року спускав скиди стічних вод у річку Тетерів.  За це суд зобов’язав підприємство сплатити збитки у 349 тисяч гривень.

Про це пише Житомирська обласна прокуратура:

За позовом Коростишівської окружної прокуратури з комунального підприємства «Водоканал» Коростишівської міськради до бюджету територіальної громади буде стягнуто 349 тис. грн завданої довкіллю шкоди.
Таке рішення прийняв Господарський суд Житомирської області за результатом розгляду наданих прокурорами матеріалів справи
“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що комунальне підприємство протягом 2020 року, порушуючи гранично допустимі норми, здійснювало скиди стічних вод у річку Тетерів.

Однак Державна екологічна інспекція Поліського округу встановила у водоймі значне перевищення, подекуди у понад десять разів, шкідливих хімічних елементів (амоній, фосфати), що свідчило про забруднення річки неочищеними стоками.

За висновками екологів, довкіллю заподіяно шкоду на сотні тисяч гривень, яку підприємство добровільно не сплатило.

Тоді Коростишівська окружна прокуратура, в інтересах територіальної громади, звернулася до суду, який визнав вимоги обґрунтованими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here