Home Різне На Житомирщині суд зобов’язав Укртелеком впорядкувати укриття на 150 осіб

На Житомирщині суд зобов’язав Укртелеком впорядкувати укриття на 150 осіб

188
0

У Бердичеві через суд прокуратура зобов’язала Житомирську філію АТ “Укртелеком” привести укриття на 150 осіб у належний стан. У суді визнали протиправною бездіяльність філії Укртелекому.

“На балансі товариства тривалий час перебуває споруда цивільного захисту державної власності площею понад 110 м2, що у місті Бердичеві.

Проте сховище, розраховане на укриття 150 осіб, не готове до експлуатації, а використовується як склад для збереження різних господарських матеріалів. Загалом приміщення має незадовільний технічний стан, відключені системи водо- та електропостачання, відсутні каналізація, система зв’язку, оповіщення тощо. Крім цього двір, де знаходиться вхід до укриття, охороняється собакою, що взагалі унеможливлює доступ жителів до об’єкту”, – зазначили у прокуратурі області.

Керівництво філії відмовилося засвідчити незадовільний стан оцінки захисної споруди, зазначений в акті огляду, здійсненого фахівцями ДСНС у серпні минулого  року. 

За рік балансоутримувач не виправив жодних недоліків щодо стану укриття. Тому впорядковувати сховище будуть вже примусово.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here