Home Різне На Житомирщині в ставку втопилася 1-річна дитина

На Житомирщині в ставку втопилася 1-річна дитина

321

Тіло дитини віком 1 рік і 9 місяців виявила мати у ставку в Баранівці. Жінка доставила доньку до лікарні, проте реанімувати її лікарям не вдалося.

Поліція зараз розбирається із фактом загибелі дитини.

Відомо, що 24 липня дитина бавилася поблизу будинку з іншими дітьми. Ймовірно, за деякий час вона пішла до водойми, розташованої неподалік помешкання. Матір на той момент перебувала в оселі.

“Повідомлення про подію до поліції надійшло від медиків близько 14:00. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Звягельського райвідділу.

Правоохоронці з’ясували, що того дня дівчинка бавилась поблизу свого будинку разом з іншими дітьми. Ймовірно, за деякий час вона пішла до водойми, розташованої неподалік помешкання. Матір на той момент перебувала в оселі.

Потому, виявивши відсутність дитини, 28-річна жінка розпочала її пошуки та виявила у воді”, – повідомили в поліції області.

Нині поліцейські з’ясовують всі причини та обставини, що призвели до трагедії. Вони працюють з родиною, спілкуються з місцевими жителями.

Про сім’ю відомо, що на вихованні у жінки є ще двоє дітей, віком 7 років та 9 місяців. На обліках соціальних служб родина не перебуває та раніше у поле зору правоохоронців не потрапляла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here