Новий командир 138 батальйону “Лідер”: батальйон повністю забезпечений

512

“Лідер” став командиром 138 батальйону після героїчної загибелі Олександра Вербила. 

Нині командир перебуває з військовими на передовій. У відеозверненні він повідомив, що батальйон повністю забезпечений продуктами, транспортом та боєприпасами.

З ним спілкувався мер Сергій Сухомлин під час поїздки.

“Я новопризначений командир 138 батальйону 115 бригади ТрО. Мій позивний – лідер. Хотів би звернутися до сімей військовослужбовців, які проходять службу в моєму батальйоні. Прохання – не звертати увагу на прохання з боку різних людей, тому що ви трішки заважаєте виконувати нам свій обов’язок перед державою на передній лінії оборони. Ви висвітлюєте різну інформацію, яка є трошки неправдивою. 

По забезпеченню: батальйон повністю забезпечений як харчами, так і водою, транспортом, продумана система евакуації. По боєприпасах – проблем взагалі ніяких немає. Так, ворог сильний, треба з ним боротися. 

Йдуть постійно бої, наступи. На жаль, у батальйоні є певні втрати. Але будь-яка війна не відбувається без втрат. Усі це мають розуміти.

Будь-який військовослужбовець батальйону може підтвердити, що я виконую свої обов’язки на належному рівні – знаходжусь поряд із хлопцями. Сподіваюся, ми зробимо все заради перемоги”, – зазначив “Лідер”.

Нагадаємо, Сухомлин повідомив, що для 138 батальйону закуплять модульні пральні, душеві, та вирішать низку питань “не для загалу”. Для бійців привезли дрони, в тому числі з нічним баченням.

Наступного тижня мер зустрінеться із рідними бійців у закритому режимі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here