Home Різне Особливості комбайнів Claas

Особливості комбайнів Claas

396

Компанія-виробник передової сільськогосподарської техніки

Зернозбиральний комбайн Claas — одна з перших машин, які почали використовуватися на території сучасної України для збирання зернових культур.

Компанія Claas була заснована ще на початку минулого століття (1913 рік) і спеціалізувалася на випуску сільськогосподарських машин та навісного обладнання. Нині це підприємство випускає кілька моделей зернозбиральних комбайнів:

  • Mega;

  • Jaguar;

  • Avero;

  • Tucano;

  • Lexion;

  • Dominator.

Якщо ви цікавитеся запчастинами для комбайнів Claas, завітайте сюди.

Техніка Claas — це високоякісні та високоефективні машини. Компанія постійно розробляє нові конструкції, не забуваючи при цьому вдосконалювати раніше випущені моделі. Усі характеристики відповідають вимогам міжнародних стандартів.

Зернозбиральні комбайни Claas мають не тільки високі технічні характеристики та доступні ціни. Для них передбачено високоякісне сервісне обслуговування, можливість придбання оригінальних запчастин.

Продукція компанії адаптована до кліматичних умов країн, в які вона поставляється. До переваг останніх серій зернозбиральної техніки можна віднести високий рівень продуктивності, якого було досягнуто завдяки збільшенню потужності двигуна. Важливу роль зіграли й встановлені допоміжні функціональні елементи:

  • нові моделі барабана допомагають поліпшити якість зерна;

  • система обмолоту збільшує продуктивність машини на 20%;

  • передбачено подрібнювач;

  • збільшено обсяг приймача.

Лінійка комбайнів, призначених для збирання зернових, постійно вдосконалюється. Фахівці компанії використовують лише перевірені технології, при цьому не забуваючи про впровадження новинок. 

Зернозбиральний комбайн Tucano 450 Claas

У моделі Tucano компанія Claas поєднала безліч якостей, притаманних висококласній сільськогосподарській техніці, давши таким чином визначення нової категорії: преміум-сегмент верхнього середнього класа. Основні якісні характеристики TUCANO відповідають характеристикам його старшого «брата» — Lexion.

Зернозбиральний комбайн Avero 160 Claas

У Lexion і Tucano молотильна система APS демонструє відмінну роботу. Тепер ця випробувана технологія обмолоту від Claas застосовується в компакт-класі. У Avero 160 використовується традиційна молотарка Claas, яка вже неодноразово доводила свою ефективність на практиці.

Зернозбиральний комбайн Dominator 130 Claas

Ідеальна машина для малих та середніх підприємств, які вважають за краще використовувати для власну техніку, хочуть проводити збирання зернових в найоптимальніші терміни та прагнуть мінімізувати погодні ризики. Це компактний і маневрений зернозбиральний комбайн, ніби спеціально створений під розміри їх полів та земельних ділянок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here