Головна Різне Parimatch Foundation – офіційна благодійна організація України

Parimatch Foundation – офіційна благодійна організація України

41
0

Parimatch Foundation – що це за проект та як він допомагає українцям? Як працює офіційна благодійна організація України та які основні напрямки діяльності компанії

Parimatch Foundation – допомога переселенцям

Війна змусила багатьох залишити свої будинки. Статус переселенця за кілька місяців одержали мільйони українців. Складнощі облаштування їхнього побуту лягли на плечі тих областей, куди не дійшли бойові дії. Захід України став тимчасовим будинком для багатьох сімей. Влаштуватись на новому місці — справа складна. І допомогу у вирішенні цього завдання взяв він фонд Parimatch Foundation.

Благодійна діяльність фонду на Тернопільщині

Навантаження по прийому переселенців насамперед торкнулося закладів освіти. Школи та дитячі садки перетворилися на тимчасові притулки для біженців. Наскільки складно все облаштувати, не з чуток знають керівники Тернопільщини. Задоволення потреб кількох десятків тисяч людей, які залишили будинок без речей першої необхідності, потребує чимало фінансових витрат. І в цьому готова допомогти благодійна організація України, частиною якої є фонд Parimatch Foundation.

Parimatch Foundation передбачає все необхідне

Parimatch Foundation допоміг облаштувати для переміщених осіб понад 2000 спальних місць ще на початку війни. Передбачено було все необхідне: люди були забезпечені матрацами, ковдрами, подушками, постільною білизною. Як гумдопомогу було відправлено і 200 наборів рушників. Через деякий час працівники фонду подбали і про інші не менш необхідні предмети. Було закуплено 10 пральних машин та 10 ноутбуків. Техніка допомогла вирішити багато побутових та соціальних проблем.

Керівництво області з вдячністю прийняло допомогу Parimatch Foundation, зазначивши, що пральні машини допомогли налагодити побут, особливо це було важливо для сімей із маленькими дітьми. Ноутбуки частково вирішили проблему дистанційної освіти дітей шкільного віку. Розуміючи важливість роботи у напрямку налагодження побуту, Parimatch Foundation з початку війни допоміг підготувати у різних регіонах 4000 спальних місць.

Не забуває Parimatch Foundation і про психологічний стан постраждалих від війни. Йде активна робота з перепідготовки практичних психологів у напрямі “Травма війни”. Викладачами та консультантами готові виступити представники коаліції психологів Ізраїлю. У планах роботи – придбання спортивного інвентарю для дітей, закупівля необхідних медикаментів. Проекти благодійного фонду лише набирають своїх обертів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here