Home Різне Планшет 4G: скільки Ж потрібно для повної впевненості?

Планшет 4G: скільки Ж потрібно для повної впевненості?

307

Нове покоління обирає нові технології. Якщо ваш гаджет підтримує сучасні стандарти мобільного зв’язку — ви завжди зможете комфортно користуватися сервісами відеоконференцій і онлайн-дзвінків, дивитися трансляції без фризів і зависань, і забути про нескінченне очікування при завантажуванні «важких» відеофайлів. Якщо ви любите грати в онлайн-ігри, то ця опція також має бути присутня в конфігурації вашого девайса.

Пропускні спроможності мережі 4-го покоління (4 generation) допоможе гідно оцінити планшет 4G: сучасний і компактний мінікомп’ютер з великими можливостями повсякденного використання.

Що краще: 4G або LTE?

По суті, це одна і та ж назва нової технології. Четверте покоління стандарту мобільного зв’язку готове забезпечити впевнену швидкість передачі даних в межах до 100 Мбіт/с, при цьому потрібний режим підключення ваш планшет вибере самостійно. Крім високої швидкості з’єднання з інтернетом, цей стандарт також забезпечує відповідний рівень безпеки для великих програм, які більш вимогливі до параметра пропускної здатності мережі.

Сьогодні LTE є найшвидшою з доступних технологій, забезпечуючи надійний зв’язок в зоні стійкого прийому сигналу, широке охоплення і присутність у віддалених районах країни. Звичайно, необхідно враховувати, що рівень покриття в операторів зв’язку може відрізнятися. Тому планшет з двома сімками буде кращим варіантом для поїздок і подорожей.

Попри те, що технологія LTE вперше з’явилася понад десять років тому, мережі 4G продовжують удосконалюватися, пропонуючи користувачам все якісніший зв’язок за менші гроші. Швидкість передачі зростає, затримки знижуються, також поліпшується підтримка мобільності, що дозволяє досягти стійкого з’єднання навіть при русі зі швидкістю понад 350 км/год.

Навіщо планшету потрібен 4G, якщо у нього вже є Wi-Fi?

Якщо сказати у двох словах — для більшої мобільності. Так, підключення через Wi-Fi-роутер може бути істотно швидше, але 4G дозволить користуватися сервісами з потоковою передачею даних в дорозі. Ви можете їхати в поїзді або в автомобілі по трасі та не отримувати ніякого дискомфорту від відсутності звичних мереж Wi-Fi, користуючись вашим гаджетом як зазвичай. Планшет з 4G забезпечить якісний коннект і відсутність втрат даних, що може бути особливо важливим за умови використання офісних додатків і віддаленої роботи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here