Головна Різне Полетіли у природне середовище: на Житомирщині лісники випустили фазанів

Полетіли у природне середовище: на Житомирщині лісники випустили фазанів

447
0

У філії «Коростенське лісомисливське господарство» Державного підприємства “Ліси України” вирощують екзотичних птахів – фазанів.  Птахи жили у спеціальному вольєрі, але сьогодні лісники випустили їх у ліс.

Про це пише ОВА:

Сьогодні молодняк, який виростили лісівники, випустили у мисливські угіддя філії «Коростенське лісомисливське господарство» (Богунське лісництво)“, – йдеться в повідомленні.

Для фазанів створили комфортні умови.Єгерська служба дбатиме про підгодівлю та охорону угідь від браконьєрів, хижих звірів та птахів.

Довідково. Фазани — птахи дуже обережні та чутливі до стресу, за першої ж нагоди намагаються втекти. Птахи запам’ятовують людину, яка їх годує, її голос, одяг. Тому зазвичай за підгодівлю та догляд за фазанами відповідає конкретна людина. У природному середовищі надійним укриттям для фазанів є зарості чагарнику або густа висока трава, де вони можуть сховатися від ворогів. Безумовно, лісівники врахували ці особливості при обранні місця їх розселення та врегулювали чисельність хижих звірів і птахів, які можуть їм загрожувати.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here