Головна Різне Полісся впевнено перемогло Ворсклу 3:0

Полісся впевнено перемогло Ворсклу 3:0

87
0

У футбольному матчі між ФК “Полісся” та ФК “Ворскла” перші пів години пройшли в досить рівній грі. Обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок зустрічі так і не вдалося. Під кінець першого тайму гра набула агресивного характеру, і на жаль, це не про гольові моменти. Дисципліна на полі була не на найвищому рівні. Фоли, зіткнення та небезпечна гра стали поширеними, що призвело вже на 35-й хвилині гри до пенальті. Гравець полтавського клубу Тіаго Сантана сфолив проти Бориса Крушинського, за що арбітр призначив пенальті у ворота Ворскли. Богдан Кушніренко впевнено виконав 11-метровий удар і відзначився голом. Остання десяти хвилинка матчу пройшла в такому ж темпі. Гра залишалася затяжною і не яскравою. Арбітр компенсував чотири хвилини через численні зупинки під час гри, але це також не принесло якихось значущих моментів. У результаті перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь поліських вовків, після успішного пенальті виконаного Богданом Кушніренком .

Після перерви темп поєдинку дещо підвищився. Гравці “Ворскли” стали більш активними та агресивними в атаці. Однак полісяни перехопили ініціативу і вже на 54-й хвилині гри, Аріелсон та Бені Макуана комбінаційно створили одну із найбільш перспективних атак у цьому матчі. Конголезький футболіст вийшов віч-на-віч з голкіпером Полтави і подвоїв перевагу гостей.

Після другого голу гра стала менш інтенсивною. Господарі завдали декілька ударів з дальньої дистанції, але безрезультатно .Воротар “Поліських вовків” виявився на висоті і майстерно виконав декілька сейвів, тримаючи свої ворота недоторканими. На 89-й хвилині гри стався важливий і драматичний момент. Гравець Полтавської Ворскли Даниїл Хрипчук, перебуваючи біля штрафного майданчика, зірвав небезпечну атаку гостей з порушенням правил і отримав червону картку від арбітра. Виконання штрафного удару взяв на себе Артем Козак, але 20-річний кіпер перевів м’яч у хрестовину воріт, де першим на добиванні був Дмитро Шастал і перевів рахунок до розгромного – 3:0. Житомирська команда дуже якісно використала створені моменти в цьому матчі, а Денис Бойко продемонстрував вражаючу надійність, зберігши свої ворота “сухими. Тому результат, з рахунком 3:0 на користь “Полісся”, виглядає дуже закономірним, і команда заслужено виборола перемогу.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602