Home Різне Поліція попереджає про кишенькових злодіїв у громадському транспорті

Поліція попереджає про кишенькових злодіїв у громадському транспорті

197

Кишенькові злодії діють у громадському транспорті Житомира та на приміських маршрутах. Вони непомітно витягують цінні речі та гроші із кишень одягу і сумок. 18 травня у жительки Оліївської громади непомітно витягнули гаманець із сумки під час поїздки у приміському транспорті.

Про це повідомили в поліції області:

"Правоохоронці застерігають громадян про небезпеку залишитися без мобільного телефону чи гаманця під час поїздок у приміських маршрутних автобусах чи міському громадському транспорті у час пік".

34-річна жінка повідомила, що в автобусі у неї поцупили гаманець із понад 1,5 тис. грн та банківською карткою. Згодом із карткового рахунку зникли 600 грн.

За словами жінки, вона не відчула, що хтось перевіряє вміст її сумки у салоні маршрутного транспорту.

Як не стати жертвою злодіїв:

якщо перевозите громадським транспортом значну суму грошей, не складайте багато купюр в один гаманець чи кишеню, краще зберігати у різних місцях, проте аж ніяк не у зовнішніх кишенях;

для зберігання грошей чи мобільників використовуйте внутрішні кишені із застібкою. Зверніть увагу на те, щоб ваші портмоне чи гаманець не виглядали з-під одягу;

повсякчас стежте, аби ваша сумка була завжди закритою, а в людних місцях намагайтеся притискати її до себе спереду;

якщо ви відчули, як хтось нишпорить у вашій кишені, сміливо хапайте його за руку і кричіть, що впіймали злодія. Як правило, у таких випадках останній намагається викинути ваші речі на підлогу і зникнути;

якщо хтось штовхнув вас у громадському транспорті чи у натовпі – не дивіться йому в обличчя, гляньте, що він тримає у руках. Можливо, це ваша річ.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою кишенькових крадіїв, негайно повідомте про це до поліції. Вчасне повідомлення про злочин допоможе оперативно викрити і розшукати причетних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here