Home Різне Поліція з увімкнутими сиренами розшукувала у лісі 71-річну бабусю, що заблукала

Поліція з увімкнутими сиренами розшукувала у лісі 71-річну бабусю, що заблукала

269

71-річна пенсіонерка із Коростеня пішла у ліс по ягоди та заблукала. Жінка зателефонувала на "102" та повідомила про це поліцію. Бабуся поскаржилася на погане самопочуття, тому поліцейські вирішили діяти швидко – розшукували пенсіонерку з увімкнутими сиренами, аби вона орієнтувалася на звук.

"Близько 14:30 до поліції по допомогу звернулась 71-річна коростенка. Жінка телефоном розповіла, що не може самостійно вийти з лісу, де з самого ранку збирала ягоди. За її словами, вона електропотягом дісталася до с. Болярки Коростенської громади та, ймовірно, знаходиться у лісовому масиві поблизу цього населеного пункту", – повідомили в поліції області.

Правоохоронці більше двох годин підтримували телефонний зв’язок з пенсіонеркою, уточнюючи її місце перебування. До пошуків долучили лісівників.

За словами заблукалої, вона знаходилася поблизу обгорілого лісу, відтак це допомогло зорієнтуватися на місцевості. Правоохоронці увімкнули автомобільну сирену та за її допомогою пенсіонерка змогла більш точно вказати, в якому напрямку вести пошуки.

Жінку автомобілем доставили до районного центру. Нині її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here