Головна Місто Помічники Святого Миколая працюють і після різдвяних свят

Помічники Святого Миколая працюють і після різдвяних свят

120
0

Помічники Святого Миколая на вихідних вкотре дарували дітям тепло. З відкритими серцями та цікавістю чекали на них вихованці спеціальної ЗОШ-інтернату, що на вул. Дитячої Комуни 12.

Свято для дітей волонтери розпочали зі знайомства. Як тільки діти стали почуватися вільніше, вони легко долучалися їх до ігор та вправ.

Діти із задоволенням “кодували” слова у малюнках. Опісля дізналися про чудернацькі слова-паліндроми, про найдовше слово в українській мові та разом із волонтерами змагалися у складані слів.

“Ми натхненно готувалися до цієї зустрічі: підбирали конкурси, придумували руханки. Проте не тільки ми розважали дітей, вони також вчили нас танцювати ламбаду та танок маленьких каченя. Волонтери отримали незабутні емоції!“ – коментує Катерина Горблюк, організатор зустрічі.

Чудовий подарунок дітям зробила також талановита житомирська бандуристка Світлана Ніконорова. Вона познайомила дітей із своїм інструментом, а також виконала кілька пісень.

”Це був надзвичайно теплий прийом! Мене здивувало те, наскільки класно діти слухали і сприймали бандуру! А те, що вони знали майже всі пісні, які я співала, доводить, що вони нічим не відрізняються від нас – талановиті і розумні. За підтримки і опори небайдужих людей, діти нас здивують своїми досягненнями в майбутньому!” – ділиться враженнями Світлана.

Організатори благодійного проекту “Святий Миколай збирає подарунки” закликають небайдужих житомирян долучатися! Якщо ви хочете подарувати дітям казку, заповніть форму за посиланням: http://bit.ly/volonterMikolay

Переглянути усі фото можна у альбомах групи проекту http://vk.com/album-32245995_169417047

Детально про проект: http://bit.ly/Mikolay_info_12

 


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here