Home Різне Проект допомоги від “Української команди”

Проект допомоги від “Української команди”

108

Представники обласного осередку Волонтерського штабу “Українська команда” продовжують реалізовувати масштабний соціальний проект, в рамках якого  підтримку отримали кілька тисяч жителів з різних куточків області. 

Це не лише  надання різних видів допомоги, а й комунікація з людьми, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, проте  не скорюються і намагаються самотужки долати труднощі. 

Проект реалізовують у 15 громадах Житомирщини.  Протягом  серпня  волонтери роздали понад 8 тонн продовольчої допомоги. Це консерви та заморожені напівфабрикати.  Така допомога надійшла в Україну завдяки партнерству  Волонтерського штабу “Українська команда” та французької неурядової організації #Doc4Ukraine” .

Самотні люди старшого віку,  соціально незахищені мами з дітьми,  люди з інвалідністю або статусом ВПО та ряд інших соціальних  груп  допомогу отримують пріоритетно. Також дієтичні продукти харчування волонетри передають  у медичні та освітні заклади. 

Волонтери “Української команди” в різних куточках Житомирщини зазначають  –  люди потребують не лише матеріальної, а й моральної підтримки та зокрема спілкування.  

Такий проект реалізовуватимуть поетапно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here