Home Різне Щорічний облік дикої природи у мисливських угіддях Житомирщини в 2024 році

Щорічний облік дикої природи у мисливських угіддях Житомирщини в 2024 році

236

У мисливських угіддях Житомирщини в 2024 році планується проведення щорічного обліку диких тварин та птахів. Незважаючи на заборону полювання під час воєнного стану на території області, підприємства-користувачі мисливських угідь зобов’язані провести облік парнокопитних та хутрової дичини протягом січня-лютого 2024 року.

При проведенні заходів обліку повинно враховуватися заборона на відвідування лісів у визначених зонах та потенційно небезпечних місцях. Користувачі мисливських угідь повинні узгоджувати терміни та місця проведення обліку з військовими та підрозділами цивільної оборони.

Чиновники пропонують для зменшення руху в лісах використовувати альтернативні методи обліку, такі як фото та відеопастки, дрони. Спільні заходи з обліку чисельності диких тварин і птахів здійснюються з участю фахівців екологічної інспекції та інших відомств.

Доручення для проведення обліку оприлюднено начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком. Цей облік є обов’язковим для всіх користувачів мисливських угідь і спрямована на об’єктивний контроль за використанням та відтворенням мисливського фонду в області, відповідно до законів України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here