Головна Різне Технічне обслуговування мереж: яка ціна власної безпеки?

Технічне обслуговування мереж: яка ціна власної безпеки?

219
0
????????????????????????????????????

Газові мережі, які пролягають на фасадах багатоповерхівок,  приватних будинках або у квартирах потребують регулярного та фахового технічного обслуговування. Якісно надана послуга ТО убезпечить господарів від отруєнь, аварій і нещасних випадків.

Відсутність систематичного контролю за станом газопроводів тягне за собою низку неприємностей: витоки на мережі можуть бути непомітними та невідчутними, а матеріали, що повинні забезпечувати герментичність на фланцевих та різьбових з’єднаннях – зношуються та потребують заміни.

АТ «Житомиргаз» надає послугу технічного обслуговування мереж будь-яких об’єктів, зокрема і обслуговування мереж, безпосередньо, у квартирі чи будинку. Вартість цієї послуги залежить від кількості побутових приладів, їх потужностей, відключаючих пристроїв, наявності будинкового регулятора тиску і стартує від 300 грн на рік.

Якщо розділити цю суму на 12 місяців, то місячний платіж рівний вартості хлібини. Такою може бути ціна безпеки осель, здоров’я, а інколи й життя людей, якщо нехтувати правилами безпеки систем газопостачання.

Послуга технічного обслуговування надається на умовах двостороннього договору, а виконані роботи фіксуються актом виконаних робіт. Фахівці АТ «Житомиргаз» мають сучасне, високочутливе обладнання, а також регулярно проходять навчання та атестації, аби підвищити свій кваліфікаційний рівень.

Послуга з технічного обслуговування будинкових мереж  є ринковою і споживач має право сам обирати підрядника, який буде здійснювати обслуговування газових приладів та елементів системи газопостачання будинку. Однак до таких робіт допускається лише той суб’єкт господарювання, який має дозвіл на проведення відповідних робіт.

 У минулому році свою безпеку компанії «Житомиргаз» довірило майже 12 тисяч споживачів газу. Щоб отримати послугу комплексно технічного обслуговування, варто звернутися до 104.ua Клієнтського простору.

Варто нагадати, що аварійно-диспетчерська служба (телефонний номер «104») не виконує послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем. В межах компетенції та обов’язків бригади, яка виїжджає на виклик –  локалізація аварійної ситуації.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here