Home Різне У Малині планують аварійний ремонт греблі, аби зупинити неконтрольований витік води

У Малині планують аварійний ремонт греблі, аби зупинити неконтрольований витік води

301

У Малині до 25 серпня планують завершити аварійно-ремонтні роботи, аби зупинити неконтрольований витік води. 

Відповідне рішення прийняли на сесії Малинської міської ради 7 серпня.

“На позачерговій сесії Малинської міської ради було прийнято відповідне рішення щодо невідкладних аварійно-ремонтних робіт елементів греблі для зупинення неконтрольованого витоку води. Всі наступні кроки забезпечать відновлювальні роботи, які заплановано завершити до 25 серпня. Також Басейновим управлінням щоденно організовується додатковий скид води з Новоборівського водосховища, з метою підтримання рівня води на Малинському водосховищі”, – повідомили в Малинській міській раді.

У міській раді додали, що упродовж двох тижнів напрацьовували варіанти по ремонту греблі.

Адже неконтрольований витік води призвів до того, що щоденні контрольні заміри рівню води у міському водосховищі показали зменшення на 2 см.

Попередньо опрацьовано стан греблі водолазами, а саме фахівцями Житомирської обласної комунальної спеціалізованої аварійно – рятувальної служби Житомирської обласної ради . Згідно з виданими висновками стан шандорів греблі потребує ремонту. 

Влада міста має домовленості з підприємствами, які є основними водокористувачами, на балансі одного з яких і утримується дамба.

Алже дамба – об’єкт державної власності, що знаходиться на балансі (позабалансі) ПАТ «Малинська паперова фабрика – Вайдманн». Термін експлуатації споруди – 50 років і він минає через 7 років. Та вже по багатьом оцінкам фахівців – гребля потребує капітального ремонту. Надалі Малинська міська рада буде звертатись до Державних інституцій (власника даного об‘єкту) стосовно проведення капремонту за рахунок Державного бюджету.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here