Головна Різне У мережі з’явилася фото документів із різними варіантами підписів директора водоканалу

У мережі з’явилася фото документів із різними варіантами підписів директора водоканалу

216
0

ГО “Громадянська оборона” заявила про різні варіанти підписів директора Житомирського водоканалу Андрія Нікітіна на офіційних документах.

Це пов’язують зі способом уникнення від відповідальності у разі встановлення порушень при видачі технічних умов на врізку до каналізації чи водопостачання, – повідомляють в організації.

“Ми збирали матеріали по законності видачі технічних умов на водопостачання та водовідведення по Житомиру, щоб знайти пояснення вказаним подіями. Як виявляється, наприклад, у багатьох підприємств міста видані технічні умови з порушеннями і це додатково навантажує каналізацію міста. Після затоплення перехресть ми вирішили перевірити і ділянки поруч, в тому числі, де знаходиться ТЦ «Олді». Як раз тут ми випадково натрапили на технічні умови, де виявили сумнівну оригінальність ряду підписів посадових осіб!”, – повідомили в “Громадянській обороні”

Зокрема, в організації зазначають, що помітили абсолютно різні підписи біля графи підпису директора, поруч із якими зазначено прізвище Нікітін.

У коментарі Першому житомирському директор водоканалу Андрій Нікітін розповів, що не зрозуміло кому належать підписи:

“З чорно-білих ксерокопій не зрозуміло, що це за документи, а тому важко ідентифікувати і самі документи, і те, кому належать підписи. Проте, слід зазначити, що юридичне право підписів документів на КП “Житомирводоканал”, відповідно до чинного законодавства, мають особи, на яких покладено обов’язки тимчасово відсутнього директора”.

У ГО зазначають, що таким чином могли фальсифікувати технічні умови на підключення до водогону.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here