У Житомир приїздив Притула – зустрівся зі студентами та розповів про плани

112
0

24 жовтня у Житомирському державному університету імені Івана Франка відбулася зустріч студентів із волонтером, Сергієм Притулою.

Він прозвітував про роботу волонтерського та відповів на запитання студентів.

«Фонд Сергія Притули з’явився в 2020 році як фонд, який займався справами немілітарного характеру. Ми допомагали в соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом. Коли прийшла повномасштабна війна, нам довелося цей маленький фонд, який за півтора роки роботи до повномасштабного вторгнення акумулював 6,5 млн грн, переводити повністю на військові рейки.

Те, що наші колеги вибудовували 8 років, нам довелося зробити в півтора місяці»,- зазначив у зверненні до студентів Сергій Притула.

На запитання щодо планів на президентство Притула відповів: 

«Давайте поки ми не виграли, не будемо обговорювати дурниці. Тобто це найжахливіше, що може зараз бути, це постійні обговорення якогось виборчого процесу. У нас війна йде, жахлива, тотальна, кожного дня втрати. 

Я зараз назвав мінімум п’ять напрямків роботи нашого фонду. Попри це, у нас не є так багато часу, можливості і бажання, щоб займатися ще чимось. Я почав з того, що дуже важливим фактором нашої незламності є єдність. Росія намагається єдність українського народу кожен божий день руйнувати. Вони вливаються в трафік, щоб тут неслася якась тотальна зрада. Найбільше, коли українське суспільство влазило в срачі, в розбрат і роз’єднання – це виборчий процес. Тобто, руским тут навіть нічого не треба робити, ми самі замість них все зробимо, ми самі пересваримось, вони прийдуть на все готове. Тому я сподіваюся, що українському військово-політичному керівництву вистачить мудрості не робити чього під час війни. Треба спочатку перемогти, потім все решта».

Телеведучий закликав студентів активно вивчати англійську мову, зазначивши, що  прослуховування російського контенту – це допомага російській армії.

Дивіться наше опитування: Чи слухають житомиряни російську музику?


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here