У Житомирі на Перемоги нанесли тимчасову розмітку, Старовільську перекриють

210
0

У Житомирі по вул. Перемоги нанесли тимчасову жовту розмітку. Із 7 жовтня там здійснюватиметься двосторонній рух для всього транспорту, оскільки вул. Старовільська буде перекрита на місяць через ремонтні роботи водоканалу.

Про це у коментарі Першому житомирському розповів заступник міського голови Олександр Шевчук:

“Ще додатково встановлені дорожні знаки, які поки закриті чорною плівкою. Із п’ятниці на суботу їх відкриють. Зміна дорожнього руху буде проводитися у зв’язку з тим, що на Старовільській буде ремонт водоканалом – заміна мережі. Тому вулицю прийдеться закривати – як тимчасове рішення. Є погоджена схема поліції та нашої міської комісії з безпеки руху щодо об’їзду вул. Старовільської через вул. Перемоги.

Тому жовта розмітка несе характер тимчасової. На час робіт “КП “Житомирводоканал” буде рух по вул. Перемоги у двостронньому напрямку”.

Зміна руху по вул. Перемоги буде з 7 жовтня. Йдеться про ділянку від перехрестя з вул. Грушевського до перехрестя з вул. Короленка. Тут буде тимчасово встановлено двосторонній рух, що відкриває можливість всім видам транспорту рухатися у обох напрямках. Раніше ця можливість була лише для громадського транспорту, всі інші автомобілі використовували вулицею Старовільська як обхідним шлях.ом Такі зміни зумовлені закриттям вулиці Старовільської для проведення поточних робіт працівниками водоканалу.

Нагадаємо, житомирян попереджали про перекриття вул. Старовільської на місяць із 7:00 год. 7 жовтня.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here