Home Різне У Житомирі планують розширити категорії осіб для пільгового проїзду

У Житомирі планують розширити категорії осіб для пільгового проїзду

605

З 9 квітня проїзд у житомирському електротранспорті є пільговим не для всіх категорій. Без обмежень у часі та безоплатно їздять УБД, Тероборона, військові, правоохоронці та надзвичайники, а також діти-сироти і діти з інвалідністю. Проте житомиряни просять повернути безкоштовний проїзд і дітям з багатодітних родин.

Житомирянка Олена Рудницька на сайті громадських петицій просить переглянути рішення Житомирської міської влади та розширити пільгові категорії осіб для безоплатного проїзду.

Переглянути Рішення Житомирської міської ради № 229, від 07.04.2022 року та повернути безкоштовний проїзд в електротранспорті для дітей з багатодітних родин в будь-який час доби. Діти, добираючись до школи (зі школи) та на гуртки кожен раз мають сплачувати повну вартість проїзду, що тягне за собою додаткові витрати на багатодітну сімʼю. Це рішення порушує вимоги статті 13 Закону України “Про охорону дитинства” та позбавляє права на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту дітей з багатодітних родин“, – просить житомирянка.

У коментарі Першому житомирському в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Житомирської міськради Микола Єрмаков розповів, що планують повернути безоплатний проїзд дітям з багатодітних родин.

Діти з багатодітних родин, які мають право на пільги, зараз, дійсно, їздять платно.  Звісно, наразі рух транспорту більш-менш стабілізувався, і вже розглядається питання щодо збільшення переліку пільгових категорій. Ми першочергово розглядаємо питання повернення безкоштовного проїзду дітям з багатодітних сімей. Це питання будемо підіймати найближчим часом на засіданні виконавчого комітету“, – розповів Єрмаков. 

Нагадаємо, що  з 24 лютого в Житомирі діяв безкоштовний проїзд у електротранспорті. Проте 9 квітня проїзд у міському електротранспорті Житомира знову платний.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here