Home Різне У Житомирській області до «Армії відновлення» залучили понад 700 безробітних

У Житомирській області до «Армії відновлення» залучили понад 700 безробітних

121

747 безробітних долучилися до «Армії відновлення» у Житомирській області.

Цього року 33 громади області приєднались до цієї програми. Вони роблять корисні справи, які залежать від потреб кожної громади. Наприклад, допомагають вразливим верствам населення та постраждалим в наслідок бойових дій, обслуговують пункти незламності, займаються заготівлею дров, плетуть маскувальні сітки, будують оборонні споруди. 

Найбільше залучених безробітних до цієї програми – у Овруцькій, Андрушівській, Малинській, Любарській та Волицькій громадах. Розмір оплати праці становить 6700 гривень. Громада або відповідне підприємство самі визначають, на який термін та яка кількість людей потрібна для проведення тих чи інших робіт. В середньому договір укладається на 25 днів.

“Такі роботи особливо потрібні під час воєнних стану, оскільки працівники допомагають у побудові фортефікаційних споруд. Люди, які беруть участь у таких видах робіт, допомагають зведенню різних укріплень, включаючи бліндажі – це стосується підтримки армійських потреб. В контексті громадського спрямування, такий проєкт набуває особливого значення, оскільки серед нас є люди похилого віку, які, наприклад, не можуть самостійно заготовити дрова. Однак попередня зима була досить важкою, а майбутня, швидше за все, теж не буде легкою. Тому учасники армії відновлення надають допомогу вразливим верствам населення, сприяючи їм у важкій праці”, розповіла Олена Мельник, начальниця відділу активних програм зайнятості Житомирського обласного центру зайнятості.

Програма “Армія відновлення” є ініціативою уряду, спрямованою на надання тимчасової роботи безробітним громадянам України. Особи, які за різними обставинами тимчасово залишились без роботи, можуть приєднатися до цієї програми, виконуючи завдання суспільно корисної природи для відновлення країни.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here