Home Різне У Житомирській області лісники заготовили понад 1,5 тонни лісового насіння

У Житомирській області лісники заготовили понад 1,5 тонни лісового насіння

241

1537 кг лісового насіння заготовили лісники в Житомирській області. Зі сформованих партій насіння відберуть середній зразок та відправлять до лабораторії для визначення класу якості. Потім насіння потрапить до розсадників для вирощування саджанців дерев.

Про це інформує столичний лісовий офіс:

“Філії ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині від початку року заготовили майже 2 тисячі кг лісового насіння:  Житомирщина – 1537 кг, Київщина – 452 кг.

Зі сформованих партій насіння філії відбирають середній зразок та відправляють його до насіннєвої лабораторії для визначення класу якості. Після цього заготовлене насіння висівають у лісових розсадниках, де лісівники дбайливо вирощують сіянці, які у майбутньому стануть здоровим та високопродуктивним лісом”.

У лісництві зазначають, що планують заготовити понад 127 тонн насіння, з яких 122 тонни – дуб. Його насіння збирають восени

“Розпочали заготівлю ще взимку – зі збору шишок хвойних порід дерев, нині ж у розпалі заготівля насіння берези, абрикоса, черешні, вишні, аличі. Та найбільше насіння лісівники заготовляють восени, коли дозрівають листяні породи, зокрема, дуб звичайний, ясен, граб, клен”, – додають в офісі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here