Головна Різне Українцям дозволили оформляти лише електронне посвідчення

Українцям дозволили оформляти лише електронне посвідчення

87
0

В Україні дозволили використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії без додаткового отримання пластикового аналога. Посвідчення водія доступні також в англомовній версії. Відповідну постанову №1299 підписав прем’єр-міністр України.

Про це пише Міністерство цифрової трансформації:

«Ми будуємо цифрову державу з філософією – діджитал first. Де кожна послуга буде комфортною та логічною. Без бюрократії, зайвих походів в держоргани, довідок заради довідок. Оформлення і видача посвідчення водія в електронному форматі – це ще один революційний крок у цифровізації документів. Українці можуть отримати лише діджитал-посвідчення в Дії та використовувати їх у всіх життєвих ситуаціях. Без пластикового аналога», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Влітку команда Мінцифри зробила великий крок у збільшенні можливостей використання Дії за кордоном. До того ж права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді. Це черговий крок до міжнародної інтеграції Дії та використання застосунку в світі.

Постанова набуває чинності 14 грудня. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here