Home Різне В Україні пропонують заборонити Tik-Tok

В Україні пропонують заборонити Tik-Tok

363

 На сайті президента України з’явилася три петиції із закликом заборонити в країні популярну китайську соціальну мережу TikTok.

У першій петиції йшлося проте, що соціальна мережа може спровокувати підлітків та дітей на небезпечні виклики.

 “В “TikTok” часто з’являються відео з небезпечними викликами, такими як їжа пластику, “пранків” на друзів, що може призвести до травм та серйозних наслідків для здоров’я. Відомі випадки, коли діти ледь не помирали після виконання дій, які були запропоновані їм у відео. Крім того, були зареєстровані випадки зловживання особистими даними користувачів, зокрема збір та передача інформації без належного дозволу. Це може призвести до серйозних наслідків для приватності та безпеки користувачів платформи, — переконаний автор петиції. 

Друге звернення опублікували, 21 березня. Автор петиції вважає, що “TikTok” є платформою деградації та вузького бачення на світ. 

“Мільйони «відео-мемів», які просто затягують ще зовсім юних користувачів, і не залишають шансів на нормальний розвиток, адже будьте впевнені, весь свій вільний час вони будуть проводити саме у «TikTok». Відео-меми не несуть за собою абсолютно ніякого сенсу, відео, які заливають якісь хворі збоченці, ще звісно куча прямих ефірів, на яких за гроші вам гадають через інтернет, але звісно наш улюблений «TikTok» нічого не зробить, задля блокування таких персонажів, — пише автор петиції Ярослав Черненко. 

Натомість він пропонує створити свою платформу, на якій українці зможуть знімати своє мистецтво, розвиваючі відео та інформативні ролики “без всієї тієї дичі”, яка є у “TikTok”. 

Остання петиція з’явилася 24 березня. Тут пропонують заборонити Тік-Ток, бо він несе багато пропаганди.

Авторка петиції Наталія Карасьова вважає, що в тік-ток багато пропаганди та негативної інформації.
Так як зараз багато пропаганди йде через відео з Tik-Tok, пропоную закрити його повністю, хоча б на період війни в Україні”, – йдеться у тексті петиції.

Наразі під останньою петицією підписались понад 4516 осіб із 25 000 необхідних.До розгляду відповідної петиції залишилось 90 днів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here