Головна Події Українські піхотинці

Українські піхотинці

126
0

Українські піхотинці — це мужні воїни, які з гордістю демонструють усьому світу готовність українського війська нищити окупантів. Свій обов’язок виконують з честю і на найвищому професійному рівні, щоденно проявляючи мужність, вправність і чесність справжніх воїнів своєї рідної землі.

Щороку, 6 травня, в Україні відзначають День піхоти. 
Хто ж такі воїни-піхотинці й чому їх називають «трударями» війни?

 1. Українські піхотинці – це військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів, що складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних Сил України.

 2. Сьогодні українські піхотинці беруть на себе основний удар російського окупанта по всій лінії фронту. В усі часи саме на піхоту війна покладала найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту. Саме піхота завжди зазнає найбільших втрат.

 3. Оборонні, наступальні, рейдові операції, які проводить українська піхота, вже нині вивчають у найкращих військових навчальних закладах світу. Тому піхотинці – це і слава українського війська, загартованого в боях із російським агресором.

День піхоти — це чергова можливість віддати шану мужності й героїзму, тим, хто зараз боронить нашу Україну. Тому, в цей день, пам’ятаймо, що саме піхота є щитом і мечем у війні не просто за незалежність України, а й за саме існування української держави та нації. 

Згадаймо сьогодні кожного сина, кожну доньку, які віддали свої життя за наш спокій. Через свій особистий подвиг  вони подарували нам віру й надію у нашу перемогу,  вони твердо вірили та знали, що Україна є і буде, допоки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

Пресслужба Житомирського обласного ТЦК та СП

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here