Home Різне В області від початку року майже 100 разів зникали діти, найменшому –...

В області від початку року майже 100 разів зникали діти, найменшому – 2,5 роки

236

98 розшуків дітей проводили поліцейські з початку року. 97 вдалося повернути вчасно і 1 неповнолітнього знайшли мертвим. Наймолодша дитина, яку розшукували – хлопчик віком 2,5 років.

Таку статистику навели в поліції області.

"У поточному році працівники поліції встановили місце перебування 98 дітей і підлітків, 89 з них повернули додому упродовж першої доби пошуків. На жаль, маємо трагічний випадок, коли пошукові заходи закінчились виявленням тіла неповнолітнього. Так сталось у м. Радомишлі, де кілька днів поспіль тривали пошуки 16-річного юнака. Дуже важливо, щоб батьки чи родичі зниклих звертались до поліції одразу ж", – розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

4 квітня поліція розшукувала також 11-річного хлопчика з Коростеня. Він пішов із дядьком до церкви. Дядько відволікся на власні справи, а племінник тим часом кудись подівся. Кілька годин чоловік самотужки марно намагався знайти хлопчика

На розшук малолітнього були зорієнтовані наряди патрульних поліцейських та працівників Житомирського районного управління поліції. Правоохоронці перевіряли ймовірні місця перебування хлопчика. Врешті уже за годину до поліції зателефонувала мати розшукуваного і повідомила, що її син щойно прийшов додому. Як з’ясувалось, малий загубив із виду свого дядька біля церкви, тож вирішив самостійно добиратися до Коростеня. На щастя, з малим нічого лихого не сталося.

У поліції назвали основні причини зникнення дітей – потяг до подорожування, сімейні негаразди і непорозуміння з батьками та перші ніжні почуття.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here