Home Різне В Україні День медичного працівника відзначатимуть 27 липня

В Україні День медичного працівника відзначатимуть 27 липня

259
0

Відтепер в Україні медики відзначатимуть професійне свято 27 липня.  Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

“Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя — День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня”, — йдеться в Указі.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування. Згідно з документом, визнано таким, що втратив чинність інший указ – від 3 червня 1994 р. №281/94 “Про День медичного працівника”.

Своєю чергою, у Міністерстві охорони здоров’я, коментуючи указ президента, зазначили, що українські лікарі, які рятують сотні життів, більше не будуть відзначати професійний день із тими, хто щодня вбиває мирне населення.

Previous articleУ Житомирі кінологи підвищували кваліфікацію
Next articleУ Житомирі оголосили тендер на ремонт ще одного скверу

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here