Веселощі на Михайлівській: що говорять житомиряни? Опитування

168
0

Міська влада врахувала скарги військових щодо вечірніх розваг на вулиці Михайлівській. 18 жовтня ввечері разом з правоохоронними органами та представниками ТЦК, муніципальна інспекція провела рейд для перевірки ситуації, припинення несанкціонованої торгівлі, гучної музики та вечірніх веселощів з ведмедем. 

Тому Перший житомирський вирішив дізнатися, як змінилася ситуація та запитати у житомирян, як вони ставляться до веселощів на Михайлівській під час війни.

«Я проти, ми йдемо та розмовляємо на цю тему «йде ця війна», жахливо. Але розуміємо, що іноді людям треба якийсь промінь цього щастя, посмішки», – відповіла житомирянка.

«Я вважаю, що хлопці які там воюють, вони воюють за те, щоб ми тут жили більш-менш нормально, мирним життям», – зазначила жителька міста.

«Проти. Війна – треба захищати батьківщину а потім веселощі, після війни», – каже житомирянка.

«З одного боку, людей розвеселяють, ось цей мішка який виходить. У дітей знімають трошки стрес. Такі, як ми бабульки старенькі, також ходимо трошки, нам легше якось на душі», – каже жінка.

«Я думаю, що люди живуть і мають право теж виплюснути свої емоції. Вважаю, що кому це підходить, нехай відводить душу», зазначила місцева жителька.

Нині ж на Михайлівській менше гучної музики та аніматорів у вигляді пса Патрона, панди та ведмедя. Однак нелегальна торгівля поки є.

Нагадаємо, Сухомлин прислухався до військових, про веселощі на Михайлівській: треба навести лад.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here