Home Здоров'я Водоканал про скарги житомирян на якість води: коментарів десятки, а звернень одиниці

Водоканал про скарги житомирян на якість води: коментарів десятки, а звернень одиниці

381
0

У вихідні працівники водоканалу ліквідували попити на вул. Гоголівській, вул. Тутковського та за скаргами житомирян промивали водопровідні мережі.

На підприємстві зазначають, що могли б зробити більше, якби отримували реальні скарги, а не коментарі в соцмережах.

«На жаль, готовність до конструктивного діалогу виявили не усі житомиряни, які лишали гнівні коментарі під постами про незадовільну якість води: коментарів – десятки, звернень до нас – одиниці. Тож ми змогли відреагувати лише на ті звернення, за якими були залишені адреси.

Допомогти могли б більше, якби на наші запитання про місце проживання – отримували б у відповідь контактні дані, але, на жаль, готовність змінити існуючий стан речей виявили далеко не всі».

Зокрема, промивання мереж проводили на вул. Гоголівській, вул. Східній, вул. Короленка, вул. Офіцерській, вул. Самойловича, вул. Петріва, пров. Попова, вул. Чорновола, вул. Шевченка, вул. Великій Бердичівській, вул. Гречка, вул. Короленка, вул. Святослава Ріхтера, вул. Івана Франка. Після промивки провели відбори води в контрольних точках розподільчих мереж. 

Результати досліджень засвідчили, що якість води відповідає нормам ДСАНПіНу, хоча влітку показник кольоровості вищий, ніж в інші пори року, через підвищення рівню марганцю в річці та процеси евтрофікації. 

На водоканалі додають, що погіршення органолептичних показників якості води зумовлене природніми процесами, які відбуваються в Тетереві. Натомість за мікробіологічними, фізико-хімічними та радіологічними показниками, вода є абсолютно безпечною. 

Житомирянам рекомендують у випадку погіршення якості води – звертатися безпосередньо до водоканалу. Тел. цілодобово: 0 800 752 553.

Previous articleНа Житомирщині проживає 12 багатодітних батьків: серед яких батько 10 дітей
Next articleНа Житомирщині військова частина переплатила за бензин 2,3 млн грн

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here