Home Війна Як ветеранам війни та їх родинам отримати грант на відкриття власного бізнесу

Як ветеранам війни та їх родинам отримати грант на відкриття власного бізнесу

187
0

З квітня 2023 року в Україні діє програма грантів для ветеранів, людей, які внаслідок війни отримали інвалідність, а також членів їх сімей. Ця програма реалізується Державним центром зайнятості у рамках програми “єРобота” та направлена на розбудову ветеранського бізнесу в Україні. Отримати від держави, у рамках цього проєкту, можна від 250 тис до 1 млн гривень грантових коштів. В Житомирській області з моменту запуску вже було прийнято 16 позитивних рішень щодо надання гранту бажаючим побудувати власний бізнес.

Про це нам розповіла начальниця управління реалізації політики зайнятості Житомирського обласного центру зайнятості Світлана Карпович. Також жінка зазначає, що від виду бажаного бізнесу залежить і сума гранту. Так, зокрема, один з грантоотримувачів замовив та отримав позитивне рішення щодо 1 млн грн для здійснення виробництва fpv-дронів.

“Якщо говорити про інші види діяльності, які будуть здійснювати особи, що отримали грант, то це: і пекарні, і лікарський приватний кабінет, розширення будівельного бізнесу, дервообробний бізнес, кафе, кафе-млинниці”, – каже пані Світлана.

Використовувати грантові кошти можна на розвиток різник сфер власної справи: від меблів, сировини, транспортних засобів чи обладння, до реклами.

Загалом, в області, до наявних наразі позитивних рішень щодо відкриття бізнесу було залучено 7,8 млн гривень з державного бюджету України.

Про те, як відбувається процедура отримання гранту від держвави на відкриття або розвиток власного бізнесу ви можете дізнатись у нашому відеоматеріалі. Отримати онлайн-інструкцію щодо участі у програмі можна на офіційному сайті Житомирського обласного центру зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/novyna/bezkoshtovna-dopomoga-z-pytan-otrymannya-grantiv-dlya-veteraniv-ta-drugogo-z-podruzhzhya

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here